YALNIZ KAHVE İÇİLİR
Kahve yalınız iken de içilir: Misafir ağırlamada olmazsa olmazımız çay sıcak içecek gurubumuzda baş tacıdır.Çokça nedenimiz olmalıdır çay içmek için. Hatta bir Azeri ata sözü der ki;
‘’ Çay ; sana kıymet vermeyen; ömrünce hiç kıymet görmesin. ’’
Kadim geçmişimizin leziz miraslarından biridir kahve. Eskiden kalan fakat hiç eskimeyen ender ticaret mallarından biridir ayrıca. Bugünlerde kahvenin bir çok çeşidi ortaya serildi. Aslında bir kahve sever için çok çeşitlilik aranıpta bulunamayan bir durumdur.
Peki kahvelerimiz bizlere ne anlatıyor.
Gelelim kahvelerimizin bize anlattıklarına. Bir kahve düşününüz avuçlarınızda sıcacık hissedin damaklarınızda bilmem neler algılatır.
Belki kavrulmuş fındık hatırlatır size çocukluğunuzdan, belki de başka bir baharat, yahut bir tarçın esermiş gibi damaktan damağa…
Ilındıkça baskınlaşıyor lezzet aldığınız her yudumda aslında. Düşününüz ki ağır bir misafir ağırlıyorsunuz, öyle bir şey olmalı ki siz bütün görüşmeye hakim konuma geçtiğinizi hayal edin, içtiğiniz kahve şu ana kadar içtiklerinizin ötesinde bir şey çünkü bu kahve Saklı Kahvemin özel kahve harmanı… Günün her anında bir orta boy fincan taşır bütün Asya notalarını damağına.
Bir şiir yazarsın amatörcesine yada dinlersin en güzelinden bir aşkı kelimeler canbazlığında anlatımı işte tam böyle bir şey Saklı Kahvem özel harman Türk kahvesi . İster oku, istersen yaz, dilersen dinle, arzu edersen izle bir öyküyü fakat öylesine kanıtsa ki Saklı Kahvem lezzetlerini bütün öyküye ilham olsun yazı masanda.
Saklı Kahvem ürünlerinde hiç kimyasal kullanmaz.
Saklı Kahvem paketlerinde raf ömrü uzatıcı kimyasal kullanmaz.
Saklı Kahvem taze kavrulmuş kahve çekirdeklerini uygun formda öğütüp özel ambalajda sizin için kargolar.


Lütfen Bekleyin