SAKLI KAHVEM NİL TÜRK KAHVESİ


Düşük asiditeli, soft yıkanmış pürüzsüz kahve çekirdeklerinden özellikle  farklı tat notalı çekirdeklere sahip Nil Türk kahvesi... Usta kavurucu elinden az miktarda doğru derece ve tam zamanlamada kavrulur.Daha sonra 24 saat kendi çuvalında , güneş almadan dinlendirildikten sonra öğütülerek özelleştirilmiş Saklı Kahvem ambalajında Saklı Kahvem Nil Türk Kahvesi olarak sunulur.

Kimimiz anıları bir fincandan yudumlarken yüzümüze yansıyan tebessümün gerekçesi anılara eşlik eden Saklı Kahvem Nil Türk kahvesidir.

Pişirme Notu : Cezvenizde yada makinanızda pişirirken lütfen şeker koymayınız, şekeri esmer toz şeker olarak fincanınıza ekleyebilirsiniz. Bu pişirme notu Saklı Kahvem Nil Türk kahvesi için geçerlidir.,


SAKLI KAHVEM DAMLA SAKIZLI TÜRK KAHVESİ 

Özellikle Brezilyan Türk Kahvesi çekirdeklerinin bazılarını tercih ederek başlarız özgünleştirme yolculuğumuza... Bu yolda elbette bize damla sakızıda eşlik eder. Kahve çekirdeklerimiz orta, orta altı ve koyu kavrum olarak hazırlanır.Her kavrum derecesi farklı bir model kahve olur bizlere. Üretimimiz az miktarda olduğu için sürekli taze kahve sunarız müşterilerimize. Kavrulmuş olan kahvemiz 24 saat özel çuvalında güneş ışığından korunarak dinlendirilir, ünlü Foça taşından olan taş değirmende Türk kahvesi kıvamında öğütülür ve sonrasında 6 saat daha dinlenir. Sonrasında özel Saklı Kahvem ambalajında ertesi gün fincanınızda olmak üzere kargoya verilir.Bu aşamalardan geçerken bir arada sana sakızı ile yolları kesişen kahvemiz bize has bir kıvamda Damla Sakızlı Türk Kahvesi oluverir.

SAKLI KAHVEM KARAM TÜRK KAHVESİ

Karam Türk Kahvesi yukarıdaki evrenin koyu kavrumundan elde edilir ve biraz serttir. Yüksek asiditeye sahip Saklı Kahvem Karam Türk Kahvesi mutlak bir hazım kolaylaştırıcı olarak yemek üzerine tüketilirse faydası mevcuttur.


SAKLI KAHVEM ORTA KAVRUM TÜRK KAHVESİ 

Kahve tarihinden bu güne dek orta sertlikte Türk Kahvesinin en bilindik formudur.

SAKLI KAHVEM MENENGİÇ TÜRK KAHVESİ

Çitlenbik yada çedene adıyla bilinen bu bitki özenle taze hazırlanır ve akciğer üzerindeki olumlu etkisi ile bilinir.Saklı Kahvem Menengiç kahvesine süt yada süt tozu eklenmemesinden dolayı kahvenizi su yerine süt ile hazırlamanız daha fazla lezzet alabilmenizi sağlar.

Not : Saklı Kahvem ürünlerine ait hiç bir ambalajın içerisinde paket koruyucu, paket azotu ve ürünlerin raf ömrünü uzatan hiç bir kimyasal kullanılmamaktadır. Paketinizin deforme olmaması durumunda ürünümüz daha uzun süre tazeliğini korur.

KARGO VE ULAŞIM

Mng kargo ile gönderilerimiz Türkiye' nin her yerine ulaşacaktır. Saklı kahvem siz müşterilerine taze ürün ulaştırmak ive sizide bekletmemek adına 7 günlük stok ile çalışmaktadır.  Saat 16 :00 ' a kadar olan siparişleriniz aynı gün kargoda.
bekletmemek adına 7  günlük stok ile çalışmaktadır. 110,00 TL ve üzeri kargo ücretsizdir.
.


Lütfen Bekleyin