Peru Filtre Kahvesini Hiç Kokladınız mı ?


Keskin koku alma yetisi olan herkes de aynı değildir. Dolayısıyla kahve çekirdeklerinin keskin sayılabilecek kokuları bazen ayırt edilemeyebilir. Saklı kahvem Peru kahvesinin çekirdek kokusundan da enfes bir lezzet farkı olacağını düşünüyor.
Saklı kahvem Peru kahvesinin çekirdek kokusundan da enfes bir lezzet farkı olacağını düşünüyor. Bilinmelidir ki kahve çekirdeği kokusu insanın koku hafızasındaki anlık ve yoğun kokuları siler berraklaştırır. Bu durumu en çok parfüm benzeri kokular satan kozmetikçilerde rastlamış olabilirsiniz. Elbette Saklı Kahvem Peru filtre kahvesini kokladığınızda sizi birkaç tınıda da yansıyan kokular karşılayacaktır. Ve sonra koku alıp sizi taaa Peru kahve çekirdeklerinin yetiştiği Alp dağlarına götürürken belki bir hayaliniz olacak , Peru kahvesi yetişen Alp dağlarındaki kahveden mutlu olan kuş türlerini hayal edeceksiniz. İşte fark aramak böyle bir şey olsa gerek.
Biz Saklı Kahvem olarak her farkı yakalamaya çaba sarf ederken biliyoruz ki bu farkları merak eden çok insan var ,merakın buluşturmasıyla mutlak sorularınız cevap bulacak olmakla beraber yeni keşiflere çıkacağız...


Lütfen Bekleyin